Forum Rebelianci.info

  • to forum osób, które łączy wspólna pasja do motocykli,
  • to grono osób, które tworzą motocyklową brać osób przyjacielskich i życzliwych,
  • to motocykliści walczący o zmianę wizerunku „typowego” motocyklisty.

Jeśli jesteś pasjonatą motocykli, jesteś zapracowany a chciałbyś oderwać się od codziennych spraw, jeśli zamiast leżenia w łóżku wolisz leżeć przy motocyklu -

to jest to forum dla Ciebie

Chodzi również o to żeby zorganizować osoby mówiące tym samym językiem, lojalnych, myślących tak samo, cieszących się z tego samego, które będą dla siebie pomocni w każdej sytuacji.
Chcemy również, aby zainteresowania motocyklowe nie kolidowały z obowiązkami domowymi, dlatego staramy się organizować wyjazdy motocyklowe, gdzie nie zabraknie miejsca dla pozostałych członków rodziny.

Jeśli nie masz motocykla – nie szkodzi, wystarczy że pasjonujesz się motocyklami, interesujesz się motocyklowymi problemami lub dopiero zaczynasz motocyklową przygodę.

Zostań i baw się wspólnie z nami, wszystkim co możemy określić jako:

Motocyklowa Pasja

P.S.
Ideologiczną inspiracją dla powstania Rebeliantów był Ś.P. Artur „Shooya” – były Dictatore jednego z forów motocyklowych, który teraz przemierza „niebieskie szlaki” na swojej błękitnej Suzuki SV 1000 … wspaniały człowiek, zapalony motocyklista i przyjaciel o którym można powiedzieć ze nikt nie jest w stanie go zastąpić… … to forum to również hołd dla jego osoby, jego działalności motocyklowej i jego wielkiego serca …